Igår kom dagen med min första riktiga seprationsångest. Sorgen värkte i magen, tårarna tryckte bakom ögonlocken. Samtidigt, mitt huvud fullt med tankar som inte ville släppa sitt grepp om mitt sinne.
Att flytta från boendet kommer bli jobbigare en vad jag trott, men jag kommer att fixa det.
Kvällen igår, känslorna för starka att själv kunna stoppa. Men efter lugnande medicin, och en rejäl jogging tur med Shining – Besvikelsens Dystra Monotoni i lurarna så blev allt lite bättre ändå.
skönt att du mår bättre nu.tänkte kolla in din musikblogg, men kommer inte in. :/har förresten också skapat en portfolio nu, kolla in den om du har lust. :)kram
GillaGilla
du ser shining hjälper<3jag hade en riktigt tuff dag igår.det vart en vända till psyket igår me blodiga handleder:(:(<3
GillaGilla
Anna: Jo .. det är skönt. Ja som du märker är det lite rörigt nu överallt. Men kolla igen om ett tag, någon gång kommer det bli stabilt igen. Det ska jag göra 🙂 Kram
GillaGilla
Freddy: Jo Shining hjälpte faktiskt. Är så ledsen för din skull, att du mår så dåligt 😦 Men jag finns vid din sida ❤
GillaGilla
Du kommer klara det, jag finns alltid! Skönt att du mår lite bättre ❤
GillaGilla
feennyykatt: Kommer inte ge upp, kommer aldrig lämna dig ❤ Jo det är väldigt skönt faktiskt ❤
GillaGilla